Nu citi, că înnebunești! 140.000 euro ca să se schimbe scările rulante de la Curtea Domnească
Primăria Piatra-Neamț a terminat tot ce avea de făcut în oraș și acum schimbă scările rulante de la Curtea Domnească, scări care nu au mers niciodată, cu unele noi. Distracția costa 700.000 lei, adică 140.000 euro. Nu înțelegem noi cum e cu administrațiile astea liberale ale municipiului Piatra-Neamț, dar pare o mare nesimțire să dai … Continuă lectura Nu citi, că înnebunești! 140.000 euro ca să se schimbe scările rulante de la Curtea Domnească
Copiază și plasează acest URL în site-ul tău WordPress pentru a-l îngloba
Copiază și plasează acest cod în site-ul tău pentru a-l îngloba