Cu uimire am constatat că pe portalul instanțelor de judecată, pe rolul Judecătoriei Piatra-Neamț, Tribunalului Neamț și Curții de Apel Bacău, pentru perioada 2023-2024, se află 7 procese civile între Ordinul Asistenților Medicali Generaliști, Moașelor și Asistenților Medicali din România filiala Neamț, reprezentată prin președinte Lungu Carmen, și Sîrbu Puiu. Am consultat fiecare speță atât … Continuă lectura Misterul care se ascunde în spatele proceselor aflate pe rolul instanțelor de judecată din Piatra-Neamț și Curtea de Apel Bacău, dintre OAMGMAMR filiala Neamț, reprezentată de președinte Lungu Carmen, și Sîrbu Puiu
Copiază și plasează acest URL în site-ul tău WordPress pentru a-l îngloba
Copiază și plasează acest cod în site-ul tău pentru a-l îngloba