Mai multe localități din Neamț au rămas fără curent electric
Ca urmare a manifestării fenomenelor meteo periculoase, Delgaz Grid a informat ISU Neamț că la ora 18:00 localitățile Grumăzești, Toplița, Târpești, Țolici, Oșlobeni, Ghigoiești, Bahna Mare și Botești sunt afectate din punct de vedere al alimentării cu energie electrică. 3769 de consumatori nu sunt alimentați cu energie electrică. Se lucrează pentru remedierea defecțiunilor.
Copiază și plasează acest URL în site-ul tău WordPress pentru a-l îngloba
Copiază și plasează acest cod în site-ul tău pentru a-l îngloba