Întâlnire între părinții care nu au locuri pentru copii în creșe și primăria Piatra-Neamț
Azi a avut loc o întâlnire între părinții care nu au locuri pentru copii în creșele din Piatra-Neamț și viceprimarul Marius Irimia. Acesta a prezentat părinților prezenți grădinița din cartierul Speranța cu propunerea ca aici să se facă cel puțin o grupă de creșă unde să fie aduși copii care nu mai au loc în … Continuă lectura Întâlnire între părinții care nu au locuri pentru copii în creșe și primăria Piatra-Neamț
Copiază și plasează acest URL în site-ul tău WordPress pentru a-l îngloba
Copiază și plasează acest cod în site-ul tău pentru a-l îngloba