Incendiu în comuna Icuşeşti (01.01.2011)
La ora 19.55, Detaşamentul de Pompieri Roman a fost alertat şi a intervenit cu 6 subofiţeri şi o autospecială pentru localizarea şi stingerea unui incendiu izbucnit la coşul de fum al unei locuinţe (aparţinând Mariei B.).
Incendiul a fost cauzat de coşul de fum necurăţat de funingine. A ars funinginea de pe coşul de fum, pompierii militari reuşind să împiedice propagarea la elementele combustibile din structura locuinţei.
Stiri Neamt
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)
Comentariile sunt închise