Eveniment deosebit în această toamnă: CONCURS INTERNAȚIONAL DE DANS, la Piatra Neamț
În perioada 30 septembrie-1 octombrie, ASOCIAȚIA Club Sportiv Ray’s Dance organizează sub egida Federatiei Romane de Dans Sportiv, în Sala Polivalentă din Piatra-Neamț, opt competiții internaționale (WDSF Open Junior II Latino și WDSF Open Junior II Standard, WDSF Open Internațional Adult Latino și WDSF Open Internațional Adult Standard,WDSF Open Rising Star Standard și WDSF Open … Continuă lectura Eveniment deosebit în această toamnă: CONCURS INTERNAȚIONAL DE DANS, la Piatra Neamț
Copiază și plasează acest URL în site-ul tău WordPress pentru a-l îngloba
Copiază și plasează acest cod în site-ul tău pentru a-l îngloba