Efectele devastatoare ale fenomenelor meteo extreme din ultimele ore
Cu puțin timp în urmă am primit raportul transmis de ISU Neamț cu privire la efectele devastatoare ale fenomenelor meteo din ultimele ore: Copac cazut pe firele electrice în orașul Târgu Neamț – 1 ASAS cu 4 subofițeri 7 curți inundate în loc. Stânca com. Pipirig – SVSU cu 1 buldoexcavator, 1 WOLLA, 1 mpt, … Continuă lectura Efectele devastatoare ale fenomenelor meteo extreme din ultimele ore
Copiază și plasează acest URL în site-ul tău WordPress pentru a-l îngloba
Copiază și plasează acest cod în site-ul tău pentru a-l îngloba