Din Ceahlău la Marea Neagră, în canoe. „Reînvierea” Drumului Plutașilor
Asociația Plai Verde în colaborare cu Asociația Green Ties, Asociația Ivan Patzaichin – Mila 23 și Clubul Municipal Ceahlăul Piatra-Neamț au pus la cale un proiect extrem de ambițios care are ca scop reproducerea drumului plutașilor. Proiectul se numește Wild Canoeing Tour (din Ceahlău la Marea Neagră). 10 canoe cu 20 de persoane vor parcurge … Continuă lectura Din Ceahlău la Marea Neagră, în canoe. „Reînvierea” Drumului Plutașilor
Copiază și plasează acest URL în site-ul tău WordPress pentru a-l îngloba
Copiază și plasează acest cod în site-ul tău pentru a-l îngloba