Competiție anti-bullying în Neamț. Proiect pentru reducerea violenței fizice și psihologice în școli
În perioada 30 ianuarie – 25 februarie 2022, polițiștii Biroului Siguranță Școlară din cadrul Inspectoratul de Poliție Județean Neamț, în colaborare cu Inspectoratul Școlar Județean Neamț, va implementa proiectul pentru reducerea violenței fizice și psihologice în unitățile de învățământ preuniversitar. Acesta se adresează, cu precădere, elevilor de gimnaziu și are ca scop implicarea acestora în … Continuă lectura Competiție anti-bullying în Neamț. Proiect pentru reducerea violenței fizice și psihologice în școli
Copiază și plasează acest URL în site-ul tău WordPress pentru a-l îngloba
Copiază și plasează acest cod în site-ul tău pentru a-l îngloba