Brusc s-au trezit unii care vor să salveze Cetatea Neamț sau poate vor doar banii de reabilitare
În ultima perioadă, de când a început să miroasă a fonduri pentru reabilitarea Cetății Neamț au și apărut politicienii care ceartă Consiliul Județean că nu are grijă de monumentul istoric și, desigur, specialiștii care plâng și ei de mila cetății prin pereții căreia s-ar infiltra apa. În fapt, apa nu se infiltrează în pereții cetății, … Continuă lectura Brusc s-au trezit unii care vor să salveze Cetatea Neamț sau poate vor doar banii de reabilitare
Copiază și plasează acest URL în site-ul tău WordPress pentru a-l îngloba
Copiază și plasează acest cod în site-ul tău pentru a-l îngloba