CSM Ceahlăul Piatra-Neamț a organizat astăzi, 30 august, o conferință de presă privind meciurile din această săptămână, respectiv meciul de cupă cu Universitatea Cluj, acasă, și meciul cu CS Tunari, în deplasare. La conferință au participat antrenorul principal al echipei, Cristian Pustai, și sponsorul principal al CSM Ceahlăul, Ioan Anton Măzărianu, CEO al companiei COMES … Continuă lectura Antrenorul Pustai și finanțatorul Măzărianu, despre meciurile de cupă și Liga 2 ale Ceahlăul cu „U” Cluj și CS Tunari (VIDEO)
Copiază și plasează acest URL în site-ul tău WordPress pentru a-l îngloba
Copiază și plasează acest cod în site-ul tău pentru a-l îngloba