La data de 11 septembrie a.c., polițiștii din cadrul Secției de Poliție Rurală Bicaz au fost sesizați cu privire la faptul că, la data de 7 septembrie a.c., BULAI MIHAI în vârstă de 54 de ani, din Ceahlău, a plecat la cules de ciuperci și nu a mai revenit la imobilul său. Semnalmente: înălțime – 1.75 m, greutate-75 … Continuă lectura ALERTĂ DISPARIȚIE/NEAMȚ: Dacă l-ați văzut, sunați la 112! A plecat la cules de ciuperci pe 7 septembrie și nu se mai știe nimic de el
Copiază și plasează acest URL în site-ul tău WordPress pentru a-l îngloba
Copiază și plasează acest cod în site-ul tău pentru a-l îngloba