Activitatea IPJ Neamț în domeniul siguranței școlare, în anul 2023
În vederea asigurării unei bune desfășurări a procesului de învățământ, polițiștii Biroului Siguranță Școlară Neamț au organizat acțiuni în care au fost antrenate și celelalte structuri din cadrul M.A.I., cu atribuții în domeniu, pe linia prevenirii violenței în mediul școlar, consumului de droguri, absenteismului școlar și a altor fapte antisociale. Totodată, în cursul anului 2023, … Continuă lectura Activitatea IPJ Neamț în domeniul siguranței școlare, în anul 2023
Copiază și plasează acest URL în site-ul tău WordPress pentru a-l îngloba
Copiază și plasează acest cod în site-ul tău pentru a-l îngloba