Cu câteva zile în urmă scriam despre faptul că cel mai probabil culoarele de mobilitate urbană au fost deja recepționate într-un mare secret, și spuneam acest lucru pentru că, în mod evident, din moment ce nici măcar „presa de casă” nu a fost invitată, exista suspiciunea că ceva era în neregulă. Totuși, vorbim de niște … Continuă lectura Aceasta este „varianta finală” – două dintre culoarele de mobilitate urbană au fost deja recepționate de Primărie
Copiază și plasează acest URL în site-ul tău WordPress pentru a-l îngloba
Copiază și plasează acest cod în site-ul tău pentru a-l îngloba