Absolut sfâșietor: a murit și a treia victimă din accidentul de pe DN2/E85 – ZI NEAGRĂ
ISU Neamț informează că a decedat și cea de-a treia victimă implicată în tragicul accident de pe DN2/E85 – este vorba despre o femeie în vârstă de 56 de ani. Condoleanțe familiilor! Informațiile complete, în timp real, mai jos:
Copiază și plasează acest URL în site-ul tău WordPress pentru a-l îngloba
Copiază și plasează acest cod în site-ul tău pentru a-l îngloba