Cadouri pentru elevii școlii din Văleni
Primaria Piatra-Neamt împreuna cu Fundația Solidaritate și Speranță au oferit cadouri constând în îmbrăcăminte și rechizite școlare elevilor de la școala Văleni. La această acțiune a participat viceprimarul Aurelia Simionica.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)
Iarăși mi-ați blocat comentariu comuniști nenorociti
ADMIN: Pai te cheama și Eusel, și Valeriu, și oOnciu … și nu se prea poate așa …