Ce spune vocea străzii a orașului Bicaz
În cadrul emisiunii ”Vocea străzii” realizată de echipa noastră de la neamt.tv, cetățenii orașului Bicaz au avut ocazia de a-și face cunoscute nemulțumirile legate de administrația locală a orășelului în care aceștia trăiesc.
La întrebarea: sunteți mulțumit de administrația locală a orașului dumneavostră, noi am fost profund uimiți de unele răspunsuri primite. Voi…?
Alexandra Lică
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)