Cred ca trebuie facuta si o paralela intre inregistrarile de la numiri si cu obiectivele lor planificate si cu realizarile in timp. Asa putem observa si eficienta in serviciu al tuturor autoritatilor pe care le aduceti la raport. Daca vreti se poate face si un soft de analiza automata si se pot depista astfel mai repede si minciunile si cazurile de spaga.
Cred ca trebuie facuta si o paralela intre inregistrarile de la numiri si cu obiectivele lor planificate si cu realizarile in timp. Asa putem observa si eficienta in serviciu al tuturor autoritatilor pe care le aduceti la raport. Daca vreti se poate face si un soft de analiza automata si se pot depista astfel mai repede si minciunile si cazurile de spaga.