Anunt de intrerupere a furnizarii apei potabile in Targu Neamt
Compania Judeţeană APA SERV S.A. anunţă beneficiarii săi că, în vederea executării unor lucrări de reparaţii la reţeaua de distribuţie a apei potabile, va întrerupe furnizarea apei potabile în ziua de joi 11.09.2014, între orele 09.00 – 17.00, în oraşul Târgu-Neamţ pe străzile: Ştefan cel Mare (int. str. Tudor Vladimirescu – Socar), Daciei, Castanilor, Crizantemei, Libertăţii, Fnd. Ceahlău, Fnd. Dorobanţi, Eternităţii, B. P. Haşdeu, Mihai Viteazu, Gheorghe Asachi şi Gheorghe Lazăr.
Mulţumim pentru înţelegere tuturor utilizatorilor serviciilor de apă şi de canalizare afectaţi de întreruperea furnizării apei potabile.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)