Prost + căldură = exhibiționism în centrul orașului
Toropit de căldură dar și de prostie, un nemțean s-a hotărât să se dezbrace și să facă o baie în fântâna arteziană din Parcul Central din Piatra Neamț. Ingroziti, părinții au acoperit ochii copiilor ce se jucau în zona fântânii și lumea s-a retras. Din păcate, deși era plin de lume, nu s-a găsit nimeni să ia măsuri. A fost nevoie ca operatorul de la neamt.tv să sune la poliție pentru a pune capăt bălăcelii din centru.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)
Baiatul acesta e cu probleme psihice,isi face veacul prin parc,iar din cate stiu eu nu e violent.
macar avea chiloti