Spectacol festiv – 20 de ani de la infiintarea în municipiu a Batalionului 634 Infanterie „Petrodava”
Miercuri, 26 martie, Muzica Militară a Garnizoanei Iaşi, în parteneriat cu Centrul pentru Cultură şi Arte „Carmen Saeculare” Neamţ şi Casa de Cultură a Sindicatelor Piatra-Neamţ, a prezentat publicului un spectacol festiv prin care s-au sărbătorit douăzeci de ani de la înfiinţarea în municipiu a Batalionului 634 Infanterie „Petrodava”.
Evenimentul a avut loc la Casa de Cultură a Sindicatelor din Piatra-Neamţ, începând cu ora 17.00, intrarea la sala de spectacol fiind liberă.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)