Cosmin Contra a fost prins conducand cu viteza de 127 km/h in localitate
Cosmin Contra antrenorul echipei de fotbal Petrolul Ploiesti, a ramas fara permis de conducere pentru o perioada de 3 luni, dupa ce a fost prins conducand cu viteza de 127 kilometri pe ora in localitate, pe DN1. Antrenorul echipei Petrolul a primit noua puncte amenda, o sancţiune contravenţionala de 765 de lei care poate fi achitata la jumatate in termen de 48 de ore si i s-a ridicat permisul de conducere pentru o perioada de 90 de zile, pentru depasirea vitezei cu peste 50 de kilometri peste viteza maxima prevazuta de lege.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)