Eleva olimpica se intoarce la manastire impreuna cu tatal ei
Eleva olimpica Iulia Ionescu care a fugit de acasa saptamana trecuta s-a intors ieri impreuna cu tatal ei la manastirea Sihastria Raraului din judetul Suceava pentru a multumi staretului care a avut grija de ea.
Intreaga vizita nu a durat mai mult de 20 minute. Tanara a fost insotita si de o echipa de politisti care au vrut sa reconstruiasca traseul urmat de fata si pentru a cere lamuriri suplimentare staretului.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)