Acoperisul din Piata Mare tine loc de stropitoare
In unele locuri din Piata Mare, acoperisul a devenit o mica stropitoare dupa ce vremea s-a incalzit in ultima perioada. Asadar oamenii ce detin spatii comerciale in acest complex, sunt fortati sa stea cu diverse recipiente pentru a colecta apa.
Acestia fac haz de necaz si incearca sa isi atraga clientii cu diferite oferte, sperand ca aceasta mica problema se va rezolva curand.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)