Conache Doru director executiv la CJN, prezent nemotivat la semnarea unui nou contract din proiectul “Extinderea şi reabilitarea infrastructurii de apă şi apă uzată în judeţul Neamţ”
Conache Gavriliu Doru, director executiv la CJN, a dovedit din plin ca a venit sa reprezinte CJN fara sa stie despre ce e vorba in contractul care tocmai se semna. Daca acesta este nivelul de pregatire al oamenilor din echipa tovarasului presedinte Culita Tarata… Doamne ajuta…
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)
Sunteti niste idioti .. Doru Conache este un profesionist desavarsit, dar intotdeauna oamenii vor gresi, pentru ca sunt oameni, insa vor fi nelipsiti de mancatorii de cacat din jurul lor, care le stiu ei mai bine pe toate, tradatori de tara .. rusine sa va fie !
4, STAI JOS !