Anunt de intrerupere a furnizarii apei potabile
Compania Judeţeană APA SERV S.A. anunţă beneficiarii săi că, în vederea executării unor lucrări de reparaţii la reţeaua de distribuţie a apei potabile, va întrerupe furnizarea apei potabile în ziua de miercuri, 15.01.2014, între orele 08.00 – 16.00, în municipiul Piatra-Neamţ pe străzile: Mihai Viteazu (blocurile B1, B2, B3, B4, B5), 1 Decembrie 1918 (bl. E 13 şi B 14) Constantin Mătase (Grădiniţa şi Creşa nr. 12 ).
Mulţumim pentru înţelegere tuturor utilizatorilor serviciilor de apă şi de canalizare afectaţi de întreruperea furnizării apei potabile.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)