Suspectă de furt prinsă în flagrant
În ziua de 05.01.2014, în jurul orei 23.30, poliţiştii din cadrul Poliţiei mun. Piatra Neamţ au fost sesizaţi despre faptul că într-un local din oraşul Piatra Neamţ, S. Mihaela, de 18 ani, din Văleni, a sustras dintr-un sertar al barului o sumă de bani proveniţi din încasări, după care aceasta a fugit fiind reţinută în imediata apropiere a barului. Prejudiciul cauzat a fost recuperat în totalitate şi a fost predat părţii vătămate.
În cauză a fost întocmit dosar penal pentru furt calificat, suspecta fiind cercetată în stare de libertate.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)