Furt de masina
În ziua de 16 septembrie, în jurul orei 17.00, Postul de Poliţie Podoleni a fost
sesizat de F. Aurel, de 47 de ani, din comuna Podoleni, despre faptul că o persoană necunoscută i-a sustras autoturismul, parcat în faţa porţii locuinţei
sale, cheile fiind lăsate în portiera faţă stânga. În jurul orei 18.30, autoturismul a fost găsit abandonat pe Bd. Decebal, din Piatra Neamţ, fiind predat părţii vătămate. Poliţistii continuă cercetările în vederea identificării autorilor.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)