Crima urmata de sinucidere in comuna Bargauani din judetul Neamt
Un copil in varsta de 4 ani din comuna Bargauani si-a pierdut viata in mod dramatic in urma unei dispute dintre parinti. Tatal si-a pierdut cumpatul si orbit de furie si-a omorat propriul copil cu drujba, taindu-i gatul. Vazand ce a facut, si-a luat si el viata cu aceeasi drujba .
Nu este primul caz in care fierastraul mecanic este folosit ca arma in judetul Neamt, dar de departe este cel mai infiorator mod in care se poate produce o agresiune .
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)
Wooow, ia uite, stirile „educative” de la ora 5 s-au mutat la ziar piatraneamt. Sincer, prefer pupaturile in fund adresate doamnei de la PSD care e acum la Carmen Seculare.