Autoutilitara neînmatriculată, pusă în circulaţie
În ziua de 02 septembrie, în jurul orei 16.15, o patrulă de siguranţă publică de la Poliţia municipiului Piatra-Neamţ l-a depistat pe G. Florin, de 34 ani, din comuna, Piatra Neamţ, strada Eroilor nr. 16 Pângăraţi, care conducea o autoutilitară, pe strada Bistriţei, din oras, având numerele de înmatriculare false, vehiculul nefiind înmatriculat. I s-a întocmit dosar penal.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)