Atenție, se oprește apa pe o stradă din Piatra-Neamț pentru înlocuirea unor armături
Având în vedere înlocuirea unor armături (vane/robineți), Compania Județeană APA SERV S.A. este pusă în situația neplăcută de a întrerupe temporar furnizarea serviciului de alimentare cu apă potabilă, astăzi 08.08.2024, între orele 09.00-15.00 pe strada 1 Decembrie 1918 din Municipiul Piatra Neamț.
Relații suplimentare pot fi obținute la numărul de 0233233340 sau consumatorii noștri pot accesa site-ul Companiei www.apaserv.eu.
![made in neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2024/07/Sustinem-afacerile-locale-Descopera-produsele-si-serviciile-din-judetul-Neamt-800-x-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)