Vizita Președintelui Consiliului Național de Conducere al Partidului AUR, Claudiu Târziu, la Neamț (CONFERINȚĂ DE PRESĂ)
În acest sfârșit de săptămână, filiala Neamț a partidului AUR a organizat o conferință de presă cu ocazia vizitei președintelui Consiliului Național de Conducere al Partidului AUR, Claudiu Târziu. Evenimentul a avut loc într-o atmosferă deschisă și a fost marcat de discuții importante privind viitorul politic și social al județului.
În cele ce urmează, puteți urmări integral această conferință de presă:
![made in neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2024/07/Sustinem-afacerile-locale-Descopera-produsele-si-serviciile-din-judetul-Neamt-800-x-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)