Anunţ public privind depunerea solicitării de emitere a acordului de mediu
SC INSTGAZ SRL- pentru SC DELGAZ GRID SA , cu sediul în județul Mureș, municipiul Târgu Mureș, b-dul Pandurilor, nr.42, anunță publicul interesat asupra depunerii solicitării de obținere a acordului de mediu pentru proiectul :
,, Înlocuire conducte și branșamente gaze naturale presiune redusă pe străzile 1 Decembrie 1918, Cetatea Neamțului, Hangului, Piatra Neamț”, propus a fi amplasat în județul Neamţ, municipiul Piatra Neamț, străzile 1 Decembrie 1918, Cetatea Neamțului, Hangului.
Informaţiile privind proiectul propus pot fi consultate la sediul APM Neamț din mun. Piatra-Neamț, Piața 22 Decembrie nr.5, în zilele de luni-joi, între orele 8-16.30 și vineri între orele 8,00-14,00, tel.0233/219695 .
Observaţiile publicului se primesc zilnic la sediul Agenției pentru Protecția Mediului Neamț.
Titular,
SC INSTGAZ SRL- pentru SC DELGAZ GRID SA
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)