Încă opt străzi din Piatra Neamț rămân fără apă din cauza unei avarii la rețeaua electrică
Având în vedere avaria care s-a produs la rețeaua de energie electrică, Compania Județeană APA SERV S.A. este pusă în situația neplăcută de a furniza apă cu presiune redusă existând și posibilitatea întreruperii temporare a furnizării serviciului de alimentare cu apă potabilă, astăzi 18.07.2024, în intervalul orar 10.30-20.00 în Municipiul Piatra Neamț.
Vor fi afectați utilizatorii de pe străzile: Humăriei, Drumul Țărnii, Sătencii, Pârâul Sărata, Lăcrămioarei, Mierlei, Crivățului și Verii.
Pentru informații suplimentare beneficiarii noștri pot suna la Dispeceratul APA SERV care funcționează nonstop, la numărul de telefon 0233/233340 sau pot accesa site-ul Companiei http://www.apaserv.eu.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)