(PIATRA-NEAMȚ) Dezechilibru în încărcarea instalațiilor: Apa Serv anunță presiune redusă până la oprire în 3 cartiere din oraș/PREGĂTIȚI REZERVE!
În urma lucrărilor de cuplare efectuate de SC Moldocor SA în perioada 9-10 iulie 2024, care au generat un dezechilibru în încărcarea instalațiilor, Compania Județeană APA SERV SA informează că furnizarea apei potabile se va realiza cu presiune redusă, existând posibilitatea întreruperii temporare a serviciului de alimentare cu apă, astăzi 10.07.2024 orele 23:00 pentru următoarele zone: cartier Sarata, cartier Precista, cartier Ciritei, inclusiv străzile: Begoniei, Orhideelor, Plantelor, Sânzienelor și Lutăriei, din Municipiul Piatra Neamț.
Relații suplimentare pot fi obținute la numărul de 0233233340 sau consumatorii noștri pot accesa site-ul Companiei www.apaserv.eu.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)