Ceasul morții a bătut la ora 14.30 – un incident stupid l-a smuls din această lume/Avea doar 49 de ani (NEAMȚ)
La data de 20 mai a.c., în jurul orei 14:30, polițiștii din cadrul Sectiei de Poliție Rurală Ion Creangă au fost sesizați cu privire la faptul că un bărbat în vârstă de 49 de ani este decedat în dreptul unei porți de acces într-un imobil, din localitatea Bozieni.
Trupul bărbatului a fost transportat la serviciul de medicină legală, pentru stabilirea cauzei decesului.
În cauză polițiștii continuă cercetările cu privire la săvârșirea infracțiunii de ucidere din culpă, a transmis IPJ Neamț.
Se pare că bărbatul ar fi căzut de la aproximativ 2,5 metri de pe baloți de paie, aflați în remorca unui tractor.
Comunicat SAJ:
20.05.2024, ora 14:39, Bozieni, pacient sex masculin, 49 ani, căzut de pe baloţii de paie din tractor de la aproximativ 4 m, diagnostic : stop cardio-respirator neresponsiv la manevrele de resuscitare efectuate de echipajul cu medic, politraumatism, traumă toracică şi craniană severă. Pacientul a rămas la locul solicitării.
Dumnezeu să-l ierte!
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)