A încetat din viață Prof. Camelia Greșanu/Liceul de Arte „Victor Brauner” Piatra-Neamț – Mesaj de condoleanțe
Ne despărțim cu tristețe de colega noastră, doamna profesoară de biologie Camelia Greșanu. Apreciată de colegi, iubită de elevi, a fost un cadru didactic ce a dat dovadă de calități profesionale și pedagogice reale. O persoană serioasă, empatică, dedicată, cu o permanentă dorință de a se perfecționa, dar și cu bucuria de a împărtăși din experiența dumneaei. A dus la bun sfârşit cu perseverenţă orice activitate începută, a depășit orice obstacol și s-a implicat cu profesionalism şi conştiinciozitate în toate activităţile şcolii, căreia i s-a dăruit întru totul. Dumnezeu să o ierte și să odihnească în pace! Sincere condoleanțe familiei!
(Liceul de Arte „Victor Brauner” Piatra-Neamț)
![](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2024/05/brauner-1024x512.png)
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)
DUMNEZEU sa o ODIHNEASCA !