Anunț public privind depunerea solicitării de emitere a acordului de mediu
JUDETUL NEAMT prin Consiliul Județean Neamț, titular proiect, anunţă publicul interesat asupra depunerii solicitării de emitere a acordului de mediu pentru proiectul „Investitii complementare sistemului de management integrat al deșeurilor în județul Neamț”, propus a fi amplasat în judetul Neamț- municipiul Piatra Neamț, orasul Târgu-Neamț și comunele Girov, Cordun și Tașca.
Informațiile privind proiectul propus/memoriul de prezentare pot fi consultate la sediul A.P.M. Neamț, Piatra Neamț, Piaţa 22 Decembrie, nr.5, telefon 0233 /215049, în zilele de luni – joi între orele 8 – 1630 şi vineri între orele 8 – 14) și la sediul Consiliului Județean Neamț, în zilele de luni – vineri între orele 8 – 16.
Observațiile publicului se primesc zilnic la sediul APM NEAMȚ.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)