Conferință de presă AUR Neamț, 15.02.2024 (VIDEO)
Alianța pentru Unirea Românilor, Organizația Județeană Neamț, a organizat o conferință de presă joi, 15 februarie 2024, la sediul AUR Piatra-Neamț din Str. Locotenent Drăghescu, nr. 15, bl. B1, parter (vis-
a-vis de Apaserv).
Conferința a fost susținută de către deputatul AUR, Dumitrina Mitrea. Printre subiectele ce au fost aduse în discuție s-au numărat teme de interes local și național.
Urmăriți conferința de presă mai jos:
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)