Ninge în zona de munte a județului Neamț
![](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2024/02/bbbb.jpg)
Ninsoare surprinsă de camerele web amplasate la cabana Dochia, în această dimineață. Reamintim faptul că meteorologii au anunțat despre o scădere treptată a temperaturii de la o medie de 0 grade până la -8 grade în jurul datei de 15 februarie și că temporar se vor semnala precipitații mixte în perioada 12 – 16 februarie.
Imagini în timp real AICI – CLICK.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)