Din nefericire s-a sfârșit dramatic – totul a fost în zadar…bărbatul prins sub tractor a fost declarat decedat (FOTO)
![](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2024/02/mortt.jpg)
În articolul precedent informam despre o misiune de salvare a unei persoane prinsă sub un tractor în comuna Grumăzești. Potrivit ultimelor date transmise de ISU Neamț, victima prezenta leziuni incompatibile cu viața, fiind declarată decedată:
Prin apel la 112, la ora 13:01 pompierii au fost înștiințați despre producerea unui eveniment în urma căruia o persoană a fost prinsă sub un tractor care s-a răsturnat într-o zonă greu accesibilă.
La locul solicitării au fost alocate forțe și mijloace de intervenție de la Detașamentul de pompieri Târgu-Neamț și SAJ Târgu-Neamț.
Cu ajutorul echipamentelor specifice pompierii au acționat pentru scoaterea victimei de sub tractor. Din păcate, bărbatul în vârstă de aproximativ 41 de ani prezenta leziuni incompatibile cu viața, a transmis Căpitan Irina Popa – ISU Neamț.
Condoleanțe familiei!
Pe aceeași temă:
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)