Conferință de presă AUR Neamț, 1.02.2024 (VIDEO)
Alianța pentru Unirea Românilor, Organizația Județeană Neamț, a organizat astăzi, 1 februarie, o conferință de presă la sediul din Piatra-Neamț.
Conferința a fost susținută de către Popa Marius Loredan și Burdulea Mugurel, coordonatori ai organizațiilor din Piatra-Neamț, respectiv Alexandru cel Bun. Au mai participat Remus Lupaș, secretarul filialei Neamț și Doru Rișcuță, membru al organizației din Piatra-Neamț.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)