Avarie produsă de o firmă terță, în Piatra-Neamț: pregătiți rezerve, se oprește apa în mai puțin de jumătate de oră!
Pentru remedierea unei avarii la rețeaua publică de distribuție a apei potabile, produsă de o firmă terță, Compania Județeană Apa Serv S.A. este pusă în situația neplăcută de a anunța sistarea furnizării serviciului de alimentare cu apă astăzi, 16.11.2023, între orele 09.00-16.00 în Municipiul Piatra Neamț.
Vor fi afectați utilizatorii de pe străzile: Bradului, Ion Negre, Alexandru Lăpușneanu și Liliacului
Ne cerem scuze tuturor utilizatorilor afectați, pe care îi asigurăm că echipele APA SERV fac tot posibilul pentru remedierea avariei într-un timp cât mai scurt și pentru reluarea furnizării apei potabile.
Pentru informații suplimentare, beneficiarii noștri pot suna la Dispeceratul APA SERV care funcționează nonstop, la numărul de telefon 0233/233340 sau pot accesa site-ul Companiei http://www.apaserv.eu.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)
Explicati, va rog, ce sa intelegem prin „avarie produsa de o firma terta„.