Bilete pentru meciul Ceahlăul – CSM Slatina. Suporterii primesc un fular în schimbul unei donații către club
CSM Ceahlăul Piatra Neamț anunță suporterii programul de vânzare a biletelor la stadion pentru meciul cu CSM Slatina, programat pentru ziua de sâmbătă, 4 noiembrie 2023, de la ora 11:00. Prețul unui bilet pentru acest meci va fi 30 LEI.
Tichetele de acces în arenă se vor putea achiziționa după următorul program:
- Joi, 02.11.2023, între orele 11:00 și 14:00
- Vineri, 03.11.2023, între orele 17:00 și 19:00
- Sâmbătă, 04.11.2023, între orele 09:00 și 11:00.
Joi și vineri biletele se pot cumpăra de la stadion, la intrarea jucătorilor din Strada Borzoghian, pe la poarta 5, conform FOTO 2.
CSM Ceahlăul anunță că orice persoană care este dispusă să facă o donație către club de 100 de lei, pe loc va primi un fular precum cele din imagine. Donațiile nu se fac în funcție de biletul cumpărat, dar se primesc în timpul programului de vânzare a biletelor din zilele de 2 și 3 noiembrie. Fiecare persoană care face donație va primi chitanță din partea clubului. În ziua de sâmbătă nu vor putea fi emise chitanțe. În total sunt 300 de fulare.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)
Nici la biserică nu donează cineva 100 lei deodată…De ce ar face cineva asta pt fotbal și mai ales pt o echipă incertă?
De ce ai da bani la biserica? Saracii preoti, nu mai am bani de mercedezuri, hai sa le donam toti cate 100 de lei, sunt si ei nevoiasi. Pentru biserica nici o flegma