Policlinica Piatra-Neamț – anunț de interes pentru pacienți
Vă informam că începând cu data de 20 octombrie, pentru informații program de activitate, foi de intersecții pentru colegii din spital și alte informații utile, cabinetul de Obstetrică Ginecologie are un număr de interior care poate fi format de către pacienții din afara instituției prin centrala Spitalului la numărul 0233/219440 int. 248, iar pentru colegii din spital, pe linia directă de interioare. Program de activitate 7:00 – 15:00. În perioada următoare vom încerca să rezolvam și nevoile de comunicare a celorlalte cabinete.
Policlinica Piatra-Neamț (Ambulatoriul Integrat de Specialitate)
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)