Sala Polivalentă de la Piatra-Neamț este în paragină, dar beneficiază de două investiții noi și foarte scumpe
Sala Polivalentă de la Piatra-Neamț a fost dată uitării de către administrația locală.
Totul este în paragină, dar avem un fel de suport pentru biciclete electrice care a costat o avere și o stație de încărcare a mașinilor electrice, care de asemenea a costat o mulțime de bani.
E bine cu aceste investiții în electrificarea transportului pentru a salva planeta și pentru a umple conturile unor băieți deștepți, dar ce facem cu sala polivalentă care arată ca o clădire părăsită?
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)