Peisaj de un liberalism înălțător la caricatura de pod de la Piață. Drăgălașii de ei… au vopsit țeava cu albastru și bordurile cu galben
Desigur că printr-o pură coincidență s-a nimerit să se vopsească țeava cu albastru lângă bordurile galbene de la caricatura de un pod și-un sfert de la Piață, unde mai toți ne așteptam să vedem o extindere a podului.
Uitați cum au marcat drăgălașii de ei gaura din caricatura aceasta de pod, vopsind țeava cu albastru. Ce suflet să ai să nu-i iubești și să nu-i mai votezi o dată?
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)