În atenția proprietarilor de autoturisme de pe strada Dimitrie Leonida, Piatra-Neamț
Mâine, 24 august, de la ora 07:00, începe trasarea marcajelor pentru parcări pe strada Dimitrie Leonida, pe tronsonul cuprins între intersecția cu strada Lămâiței și breteaua de ieșire spre Bd. Gen. Nicolae Dăscălescu. Cetățenii care au mașinile parcate în această zonă sunt rugați să le mute pe perioada desfășurării lucrărilor sau să lase un număr de telefon în parbriz pentru a putea fi contactați.
Vă mulțumim pentru înțelegere și ne crem scuze pentru disconfortul creat!
informează Primăria Piatra-Neamț