Mesaj de condoleanțe din partea familiei Voroneanu – „După ani de luptă împotriva suferinței, Marius s-a stins din viață”
![](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/08/voroneanu-860x1024.jpg)
Cu profundă tristețe, familia Voroneanu anunță trecerea în neființă a dragului lor Marius Voroneanu, un luptător curajos care a dus o îndelungată bătălie cu o boală necruțătoare. După ani de luptă împotriva suferinței, Marius s-a stins din viață.
În timpul acestei perioade dificile, familia Voroneanu dorește să mulțumească din inimă tuturor celor care i-au fost alături și i-au oferit sprijin necondiționat în această încleștare cu boala. Fiecare gest de bunătate, fiecare cuvânt de încurajare a adus o lumină de speranță în viața lui Marius și a familiei sale.
În aceste momente dificile, ne rugăm pentru liniștea și pacea sufletească a lui Marius și pentru putere pentru familia sa.
Cu recunoștință,
Familia Voroneanu
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)
Dumnezeu să-L odihnească în pace! Condoleanţe familiei