Absolut sfâșietor: a murit și a treia victimă din accidentul de pe DN2/E85 – ZI NEAGRĂ
ISU Neamț informează că a decedat și cea de-a treia victimă implicată în tragicul accident de pe DN2/E85 – este vorba despre o femeie în vârstă de 56 de ani.
Condoleanțe familiilor!
Informațiile complete, în timp real, mai jos:
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)
Este „drumul mortii”doar din cauza unui foarte prost marcaj!Ar trebui dat in judecata toata conducerea CNAIR si Politia rutiera de pe razele judetelor!!!